۲۶ اسفند ۱۳۹۸
اسفند ۲۶, ۱۳۹۸

ایمپلنت غرب تهران

اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

ایمپلنت غرب تهران

ایمپلنت به هر نوع وسیله مشابه اندام بدن اطلاق می شود که جایگزین اندام واقعی می گردد، ایمپلنت دندان نیز شبیه به دندان واقعی بوده و می تواند جایگزین ریشه دندان شود. جنس ایمپلنت دندان از تیتانیوم خالص است ، این ماده قابلیت سازگاری با بدن را دارد. ( دندانپزشک خانم غرب تهران )

ایمپلنت به صورت یک میله باریک می باشد که داخل استخوان فک قرار می گیرد و جایگزین مناسبی برای دندان از دسته رفته محسوب می شود و طرح لبخند را به میزان چشمگیری بهبود می بخشد.

لازم به ذکر است که چنانچه ایمپلنت به نحو صحیح در داخل فک قرار گیرد و پس از آن نیز به درستی از آن مراقبت شود قطعا طول عمر بالایی خواهد داشت.

مطب دکتر رزیتا پورکیان ، یکی از بهترین مراکز ایمپلنت غرب تهران و ارائه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی درمانی و زیبایی است که با استفاده از تجهیزات به روز دنیا موثرترین و کارآمدترین خدمات را در این دو حوزه به مراجعین محترم ارائه می نماید.

ایمپلنت غرب تهران

انواع ایمپلنت دندان

به طور کلی دو نوع ایمپلنت دندان وجود دارد که عبارتند از :

اندوستیال : این نوع از ایمپلنت مستقیما درون استخوان فک قرار داده می شود.
ساب پریوستیال : ایمپلنت ساب پریوستیال بر روی استخوان فک و زیر بافت لثه قرار می گیرد.

ایمپلنت های ساب پریوستیال در قیاس با ایمپلنت های اندوستیال از استحکام کمتری برخوردار بوده و ماندگاری کوتاه تری دارند ، از این رو در حال حاضر دیگر از آن ها استفاده نمی شود.
مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان

از آن جا که پروسه کاشت ایمپلنت دندان تحت بی حسی موضعی انجام می شود ، پس از انجام آن باید چند ساعت استراحت کنید تا اثر داروی بی حسی به طور کامل از بین برود و دهان تان حس طبیعی خود را بازیابد.

پس از کاشت ایمپلنت می توانید به منزل بروید ، البته لازم به ذکر است در مواردی که فرآیند کاشت ایمپلنت تحت بیهوشی عمومی انجام گیرد ؛ بهتر است حتما به اتفاق یک نفر همراه به مطب مراجعه شود.

ایمپلنت غرب تهران ۱

رعایت مراقبت های پس از ایمپلنت در ماندگاری و بالا رفتن طول عمر آن بسیار موثر است ، از این رو توصیه می شود طی چند روز اول فقط از غذاهای نرم استفاده کنید.

به هیچ عنوان مواد غذایی و همچنین نوشیدنی های داغ مصرف نکنید.

به صورت مرتب و مستمر از مسواک و نخ دندان جهت تمیز نگاه داشتن دندان ها استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که ممکن است برای تمیز نمودن دندان ها نیاز به استفاده از مسواک مخصوصی داشته باشید که در این صورت پزشک معالج شما حتما آن را برای تان تجویز خواهد کرد.

چنانچه احساس درد شدیدی داشتید می توانید از داروهای مسکن ( البته در صورت تایید پزشک تان ) استفاده نمایید.

جهت کاهش ریسک عفونی شدن محل جایگذاری ایمپلنت ، ممکن است پزشک متخصص برای شما آنتی بیوتیک و دهانشویه تجویز کند.

بعد از کاشت ایمپلنت ، می بایست توسط دندانپزشک معالج خود تا چند ماه و به طور مداوم تحت معاینه قرار گیرید.

تا پایان دوره نقاهت خود ، دستورالعمل های فوق را به درستی رعایت نمایید.