۲۹ خرداد ۱۳۹۸
خرداد ۲۹, ۱۳۹۸

جراحی بینی استخوانی

خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی استخوانی

با جراحی بینی استخوانی می توان برآمدگی بینی را برطرف کرد ، دکتر سید هادی حسینی نسب تمامی جراحی های بینی را انجام می دهد و شما عزیزان می توانید برای انجام این جراحی به مطب وی مراجعه کنید. برای جراحی زیبایی بینی لازم است حتما بیمار یک جلسه مشاوره به مطب دکتر حسینی نسب مراجعه کند تا در این جلسه، جراح بینی ارزیابی های لازم را انجام دهد. در جلسه ی مشاوره نوع عمل و تکنیکی که در جراحی استفاده می شود تعیین می شود.

در این جلسه بیمار نظرات و انتظارات خود را بیان می کند و جراح بررسی های لازم را انجام می دهد تا نتیجه جراحی برای بیمار مطلوب باشد.

علت ایجاد بینی استخوانی

تمامی افرادی که بر روی بینی خود برآمدگی دارند و از ظاهر بینی خود ناراضی هستند دارای بینی استخوانی هستند که دلایل آن ها در بیشتر موارد مسائل ارثی می باشد.

در بینی های استخوانی، غضروف بینی بیش از اندازه رشد می کند و استخوان آن موجب ایجاد قوز و برآمدگی روی بینی می گردد .

یکی دیگر از دلایل ایجاد شدن بینی استخوانی ، وارد شدن صدمه به بینی در دوران نوجوانی می باشد، این موضوع موجب رشد غیر طبیعی استخوان و بافت غضروف روی پل بینی می گردد .

تناسب ایده آل اعضای صورت در افرادی که بینی های استخوانی دارند با وجود قوز و برآمدگی بینی بهم می خورد که این موضوع موجب می گردد فرد اعتماد به نفس خود را ازدست بدهد.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

ویژگی های بینی استخوانی

بینی قوزدار، بینی عقابی، بینی هایی که پوست نازک دارند، همگی فرم خمیده و شکل منحنی یا زاویه دار دارند. حذف پل بینی یکی از مشهور ترین دلایل مراجعه ی افراد برای جراحی زیبایی بینی می باشد.

قوز در بینی های استخوانی ابعاد متفاوتی دارد که مطابق با حاد بودن یا نبودن وضعیت آن می توان تکنیک و روش جراحی بینی را انتخاب کرد. این انتخاب به سلیقه و صلاح دید جراح بینی بستگی دارد.

یک جراح حرفه ای و با تجربه فقط به جبه زیبایی بینی توجه نمی کند و در مرحله ی اول برای او عملکرد و کارآیی بینی و پس از آن زیبایی و این که این جراحی جذابیت چهره ی فرد را افزایش دهد اهمیت دارد.
اقدامات قبل از جراحی بینی

به مدت دو هفته قبل از مراجعه برای عمل جراحی بینی از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین ، الکل و استعمال دخانیات پرهیز کنید.
آزمایشاتی را که جراح بینی برای تان تجویز نموده است، انجام دهید.
پیش از مراجعه برای عمل جراحی زیبایی بینی استحمام کنید.
به مدت ۸ ساعت قبل از عمل جراحی بینی چیزی میل نکرده و ناشتا برای عمل مراجعه کنید.
در روز جراحی بینی حتما یک الی دو همراه با خود داشته باشید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

داروهایی را که جراح بینی برای تان تجویز نموده است به طور مرتب مصرف کنید
از ماساژ دادن ناحیه تحت درمان جدا خودداری کنید.
بعد از جراحی بینی از رفتن به مکان های شلوغ که امکان برخورد ضربه به بینی وجود دارد پرهیز کنید.
بینی خود را به طور مرتب بعد از عمل بینی بشویید تا دچار عفونت نشوید.
مراقب باشید گچ بینی یا اسپلینت بینی بعد از رینوپلاستی خیس نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی استخوانی به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

جراحی بینی استخوانی
هزینه جراحی بینی استخوانی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی استخوانی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و بیمارستان و غیره تعیین می شود.