۲۸ مهر ۱۳۹۸
مهر ۲۸, ۱۳۹۸

جوانسازی با پی آر پی

مهر ۲۸, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جوانسازی با پی آر پی

جوانسازی پوست با پی آر پی روشی صد در صد طبیعی می باشد زیرا در این روش از پلاسمای خون خود بیمار به منظور تحریک و بازسازی بافت های آسیب دیده در ناحیه های صورت ، گردن ، دست و غیره استفاده می کنند.

روش جوانسازی با پی آر پی
برای انجام جوانسازی به این روش ابتدا از بیمار خون می گیرند سپس پلاکت های خون بیمار را جدا کرده ، غنی می کنند و در نتیجه پلاکت های غنی شده را به بیمار تزریق می کنند.

با انجام جوانسازی با پی آر پی در واقع شما یک بازسازی بزرگ سلولی را شروع کرده اید ممکن است بعد از یک بار انجام دادن این روش نیاز به انجام مجدد آن پیدا کنید تا عواملی که باعث پیری صورت شما شده اند کاملا از بین برود.

زیرا پلاسما دارای پلاکت ، فیبروبلاست است که آن ها حاوی محرکه های رشد هستند از این رو از آن ها برای کلاژن سازی ، رفع چروک ، رشد مو و غیره استفاده می کنند در واقع کلاژن نقش بسیار مهمی در حفظ جوانی پوست دارد بنابراین جوانسازی با پی آر پی ، روشی بهینه می باشد.

پی ار پی چیست ؟
پی آر پی یا پلاسما درمانی به پلاسمای دارای پلاکت غلیظ شده می گویند. در گذشته فقط در دندان پزشکی ، درمان سوختگی ، جراحی فک و صورت و غیره از پی آر پی استفاده می کردند اما امروزه از آن بسیار در جوانسازی استفاده می شود . امن ترین روش درمانی در جهان پی آر پی می باشد.

کاربرد پی آر پی
جوانسازی پوست صورت
جوانسازی پوست گردن
جوانسازی دست
رفع چین و چروک
رفع ریزش مو
رفع جای زخم
رفع تیرگی دور چشم
رفع پف چشم
از بین بردن خطوط اخم و خنده
جوانسازی اطراف چشم
جوانسازی اطراف پلک
مزایای پی آر پی
باعث بروز حساسیت در فرد نمی شود زیرا آن ماده از بدن خود بیمار گرفته شده است.
خطراتی مانند به وجود آمدن تومور ندارد.
اثر آن حدودا تا ۱ سال ماندگار است.
به عنوان یک آنتی بیوتیک عمل می کند.

معایب پی آر پی
نتیایج پی آر پی بلافاصله پس از درمان قابل رویت نیست و معمولا بین ۳ الی ۴ هفته طول می کشد تا نتیجه آن قابل مشاهده شود.
خاصیت حجم دهی ندارد اما می توان از آن برای ماندگارتر کردن چربی و لیفت استفاده کرد.
برای رفع چروک های عمیق کاربرد ندارد.
هزینه پی آر پی
هزینه جوانسازی پی آر پی نیز مانند دیگر جوانسازی ها متغیر می باشد و به عواملی مانند شرایط بیمار ، دستمزد پزشک ، موقعیت جغرافیایی و غیره بستگی دارد اما مهم ترین عامل در تعیین هزینه پی آر پی استفاده از کیت مرغوب و آماده سازی پی آر پی به روش صحیح می باشد.